Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen Logo

Makelaar1 Internetmakelaar - Zelf uw huis verkopen

Nationally operating NVM Internetbroker € 645,--
Call Send email

Average review score

9,1

The average score is based on 98 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 100% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Leyweg 1161
7,8
I would recommend this agent.
Fijn contact met de makelaar, lekker snel. Iets te hoog ingeschat of ik had meer geduld moeten hebben maar we zijn er samen uitgekomen.
Expertise
7
Service and guidance
9
Value for money
8
Local market affinity
7
Report abuse
simone hendriks
Beatlesstraat 1
9,3
I would recommend this agent.
Heel fijne communicatie en bij vragen werd direct gereageerd en actie ondernomen. Het voelde super goed. Men gaf goede tips, de woning was binnen 5 dagen verkocht en ook daarna stonden ze steeds voor ons paraat. Complimenten Makelaar1!
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
10
Local market affinity
9
Report abuse
Sandra Langereis Langereis
Roemereiland 24
7,0
I would recommend this agent.
In het begin was ik verrast door de snelheid van afspraken maken, langs komen etc Ook met de fotos werd meegedacht, omdat ik deze minder mooi vond. Op de mail word snel gereageerd. Alleen naarmate het proces vorderde miste ik vooraf informatie, qua verkoop, bezichtigingen,biedingen(dit zou bv ook een mail kunnen zijn). Ik zou Makelaar1 zeker aanbevelen, maar blijf alert en vraag zoveel mogelijk. Hopelijk word deze opbouwende kritiek opgepikt.
Read full review
Expertise
8
Service and guidance
6
Value for money
8
Local market affinity
6
Report abuse
Caroline Roeleveld
Josephus Swolfsstraat 65
8,3
I would recommend this agent.
Gedurende het hele process heeft Makelaar1 mij goed bijgestaan en je krijgt zeker waar voor je geld qua service en advies tussendoor. Zeker een aanrader en leuk om zo dichtbij betrokken te zijn in het verkoopprocess. Zo kan je ook echt zelf de nieuwe eigenaar van je woning uitkiezen.
Read full review
Expertise
8
Service and guidance
8
Value for money
10
Local market affinity
7
Report abuse
A Funda user
Kerkdreef 29
7,8
I would recommend this agent.
Het fijne van makelaar1 is dat je zelf je huis verkoopt, en terug kunt vallen op de expertise van een echte makelaar. Zelf de rondleidingen doen betekent: een persoonlijk contact met eventuele nieuwe eigenaren, zelf het eerlijke en enthousiaste verhaal vertellen over jouw woning en snel kunnen schakelen qua agenda's. Want je bent niet afhankelijk van de agenda van het makelaarskantoor. Zijn er zaken die je niet weet over verkoop, juridische situatie, de prijsvraag etc dan was er altijd snel een telefonisch advies van makelaar1. Ook de e-mails werden snel beantwoord. Omdat de makelaar zelf de 1e opname van de woning doen, zijn ze goed op de hoogte van jouw unieke situatie. Op Funda ben je met deze makelaar goed zichtbaar. Tekst schrijf je zelf of je vraagt er iemand voor. Ze werken met professionele fotografen, maar het is geen verplichting. De vaste, lage prijs voor de makelaarskosten (ongeacht verkoop) zijn heel erg gunstig in vergelijking met andere makelaars. Kortom: veel pluspunten en een goede service. Ik beveel Makelaar1 zeker aan!
Read full review
Expertise
8
Service and guidance
7
Value for money
9
Local market affinity
7
Report abuse