Average review score

9,7

The average score is based on 42 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 90% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Mrs. Janneke
Dolomieten 82
9,8
I would recommend this agent.
Anne heeft ons zowel begeleid met de aankoop en verkoop van een huis. Beiden heeft ze uitstekend gedaan! We wonen nu in ons droomhuis, omdat Anne ons erg goed heeft geholpen met scherp krijgen wat we wilden, goede bezichtigingen en een effectieve biedingstrategie. Daarnaast ging de verkoop van ons huis erg soepel en professioneel.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
9
Response from Movesby Hartelijk dank voor jullie mooie beoordeling! Ook vanuit mijn zijde wil ik jullie heel graag aangeven dat onze samenwerking met zn 3tjes een soort van "dream-team" was. Jullie nieuwe huis is echt TOP geworden, wat een mooi plek en een fijne sfeer. Ga er met zn 5-en de komende jaren heerlijk van genieten! Ik ga jullie (een beetje) missen ;-) Hartelijke groet, Anne Broekema
Report abuse
Mrs. Hester van Soest
Mauritshof 152
8,8
I would recommend this agent.
Marga is fijn in het contact, secuur en heerlijk positief ingesteld. Ze is meedenkend en heeft goede ideeën over alle voorbereidingen voor de verkoop van het huis, wat ten goede komt van de kwaliteiten van het huis, zonder poespas.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
8
Report abuse
A Funda user
Ampèrestraat 30
10,0
I would recommend this agent.
Dankzij de fijne energie, super goede bereikbaarheid en duidelijk inzicht in processen hebben we een top-begeleiding gehad van dit kantoor!
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse