Reggedael makelaardij & taxaties B.V. Logo

Reggedael makelaardij & taxaties B.V.

Uw woonreis start hier!

Gemiddelde beoordeling

9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 60 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 87 van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

Verkoopbeoordelingen

Edwin Zevenaar
Kluversweg 11
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De woning van mijn ouders is netjes en snel verkocht door Reggedael Makelaars. Anita is een prettige en deskundige partij om zaken mee te doen. Heeft voldoende kennis van de lokale markt, en is goed bekend met de omgeving. Heeft een nette en aansprekende brochure opgesteld over de woning. De bezichtigingen zijn goed begeleid, en de woning werd vlot verkocht. Enkele aandachtspunten bij de dienstverlening zijn voor mij als opdrachtgever: - De fotograaf heeft (geheel op eigen houtje, en zonder enig overleg vooraf met de opdrachtgever) gekozen om enkele kamers in het huis in het geheel niet te fotograferen. Daardoor ontbraken er diverse goede verkoopargumenten, die wij juist belangrijk vonden. Pas na reclameren zijn de ontbrekende kamers alsnog gefotografeerd. - Op de opgestelde plattegrond misten diverse belangrijke en kenmerkende onderdelen van de woning, hele muren, bloembakken en schoorstenen in het huis waren vergeten, of waren niet correct weergegeven. Plattegrond lijkt haastig en onzorgvuldig opgesteld te zijn. Gecorrigeerde updates werden op de ene plek wel geplaatst, en op de andere plek niet. - Zorgvuldigheid in de koopovereenkomst, voorletters van de ene partij wel vermeld, en van de andere partij niet, terwijl deze wel bekend waren. - Courtage van de makelaar werd aangeprezen inclusief fotograaf en styliste, maar bij de verkoop van onze woning is er geen styliste aan te pas gekomen. - Bereikbaarheid van de makelaar via WhatsApp en email is goed, op berichten wordt in de regel dezelfde dag nog gereageerd. Ook buiten kantooruren vindt er contact plaats. Telefonische bereikbaarheid is minder goed, je komt eigenlijk standaard op de voicemail terecht, en wordt niet altijd terug gebeld, ondanks dat dit wel beloofd wordt. Deze beoordeling is gebaseerd op het proces tot en met de definitieve verkoop van de woning (het aflopen van de wettelijke bedenktijd van de koper, na tekenen koopovereenkomst). De eindinspectie van de woning en de overdracht bij de notaris moeten dus nog plaatsvinden, en zijn daardoor nog niet in deze beoordeling opgenomen.
Lees volledige beoordeling
Deskundigheid
8
Service en begeleiding
8
Prijs / kwaliteit
7
Lokale marktkennis
9
Reactie van Reggedael makelaardij & taxaties B.V. Bedankt voor je uitgebreide feedback. Fijn om te horen dat je de verkoop van de woning als positief hebt ervaren en dat je tevreden bent over de begeleiding, de brochure en onze marktkennis. Uiteraard zullen we de vermelde aandachtspunten kritisch onder de loep nemen. Nogmaals dank voor de feedback. We streven ernaar onze dienstverlening continu te verbeteren en vertrouwen erop dat de eindinspectie en overdracht naar tevredenheid zullen verlopen. Met vriendelijke groet, Reggedael makelaardij & taxaties
Meld misbruik
elko nijenhuis
Wilhelminastraat 81
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Anita en Kelly staan 24/7 voor je klaar, ze hebben ons perfect geholpen en dat resulteerde in een prachtig resultaat!
Deskundigheid
10
Service en begeleiding
10
Prijs / kwaliteit
10
Lokale marktkennis
10
Reactie van Reggedael makelaardij & taxaties B.V. Wauw, wat een super mooie review, wat een fantastisch begin van de week, hier worden we heeel blij van, dank voor het schrijven van deze mooie beoordeling. hartelijke groet , Team Reggedael
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Holterweg 97
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Hier en daar een slordigheidje met het opstellen van het voorlopig koopcontract, stonden fouten in en duurde te lang voordat dit was opgesteld en overhandigd was voor ondertekening door kopers.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
8
Lokale marktkennis
10
Reactie van Reggedael makelaardij & taxaties B.V. Hartelijk dank voor uw positieve beoordeling en de hoge cijfers die u ons heeft gegeven! We zijn blij om te horen dat u over het algemeen tevreden bent met onze dienstverlening. Het spijt ons echter te vernemen dat er wat slordigheden waren en dat het proces langer duurde dan gewenst. Wij nemen uw feedback zeer serieus en zullen dit gebruiken om onze processen verder te verbeteren. We streven ernaar om dit soort zaken in de toekomst te voorkomen. Nogmaals bedankt voor uw eerlijke feedback en het vertrouwen dat u in ons heeft gesteld.
Meld misbruik
Een Fundagebruiker
Duivenbreeweg 20
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
We hebben fijn samengewerkt met de makelaar en zijn erg tevreden, goed op de hoogte van de lokale markt en persoonlijk betrokken.
Deskundigheid
9
Service en begeleiding
9
Prijs / kwaliteit
9
Lokale marktkennis
9
Meld misbruik