New
Lauwersmeer 603825 XJ AmersfoortDe Bron-Zuid
€ 519,000 k.k.
- 105 m²living area
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen met ruimte, licht en een waanzinnig dakterras op het westen, dit is zo’n woning waar je direct enthousiast van wordt! Deze moderne hoekmaisonnette aan het Lauwersmeer 60 in Amersfoort Vathorst ligt op een superfijne plek in De Bron, een van de meest geliefde en kindvriendelijke wijken van Vathorst. Hier woon je rustig, groen en ruimtelijk, terwijl werkelijk alles om de hoek ligt: scholen, kinderdagverblijven, sportfaciliteiten, het winkelcentrum én het NS-station. Ideaal voor drukke gezinnen én iedereen die comfortabel wil wonen met alles dichtbij.
De ligging op de hoek geeft deze woning meteen iets extra’s: meer privacy, meer licht en net dat vrije gevoel dat je elke dag merkt. Zodra je binnenstapt voel je het al: dit is zo’n huis dat licht, luchtig en prettig aanvoelt. De woonkamer is heerlijk ruim en dankzij de grote ramen heb je veel lichtinval. Het uitzicht over het water van het Bronpark maakt het plaatje compleet, dit is elke dag genieten van een groen en water.
Vanuit de woonkamer loop je zo het balkon op, een fijne plek voor je ochtendkoffie of een rustig moment aan het einde van de dag. De moderne open keuken in hoekopstelling sluit perfect aan op de leefruimte en is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur. Koken wordt hier bijna vanzelf gezellig, want alles staat in verbinding met de woonkamer.
En dan… het dakterras aan de voorzijde. Wat een heerlijke plek! Gelegen op het westen betekent dit: middagzon, avondzon en lange zomerse avonden. Hier wil je zitten, borrelen, eten en ontspannen. Het vrije uitzicht geeft je echt een gevoel van ruimte en rust, een zeldzame luxe in een woonwijk.
Op de eerste verdieping vind je drie ruime, keurig afgewerkte slaapkamers. Alle kamers zijn praktisch in te delen en hebben een fijne, moderne uitstraling. De badkamer én het toilet zijn volledig vernieuwd in januari 2026 en dus echt nog maar een paar maanden oud. De badkamer is strak en eigentijds met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet, helemaal instapklaar en netjes verzorgd.
De zolderverdieping verrast nog eens extra: een volwaardige vierde slaapkamer, maar met eindeloze mogelijkheden. Werkplek, speelkamer, hobbyruimte of juist meerdere kamers creëren? Het kan hier allemaal. Dankzij het dakraam is ook deze verdieping lekker licht en bovendien is er volop bergruimte aanwezig.
Ook qua afwerking zit je hier helemaal goed: de muren op alle verdiepingen, inclusief de zolder, zijn 5 jaar geleden volledig afgewerkt en gestuct, waardoor er echt niets meer aan hoeft te gebeuren. De woonkamer is bovendien nog gladgestreken in januari 2026.
Op de begane grond heb je nog een eigen fietsenberging, ideaal voor extra gemak.
Kortom: een super complete, instapklare maisonnette met vier slaapkamers, een fantastisch dakterras, vrij uitzicht en een heerlijke ligging in Vathorst. Dit is er zo één waar je niet alleen woont, maar echt met plezier thuiskomt!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 174 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 519,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,943
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Exterior space attached to the building
- 27 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- HOOGLAND B 6293
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Popularity
635x
Viewed
12x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Bron-Zuid
Amersfoort- Residents
- 2,375
- Family with children
- 65%
- Avg. asking price / m²
- € 4,722
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?