New
Conventstraat 86851 BS HuissenCentrum Huissen
€ 549,500 k.k.
- 117 m²living area
- 4bedrooms
- A+++energy label
Description
Luxe stadswoning met uitzicht op de historische kloostertuin!
In het centrum van Huissen, aan de Conventstraat, woon je in Hof van Huesse: een duurzaam en architectonisch hoogwaardig woonhof met een historische uitstraling. Centraal ligt een groene binnentuin met de sfeer van een intieme kloostertuin, waar je vanuit je woning heerlijk op uitkijkt. Deze tussenwoning uit 2026 is fraai afgewerkt, volledig aardgasvrij, heeft energielabel A+++ en beschikt over maar liefst vier slaapkamers, twee badkamers én een eigen parkeerplaats in de parkeergarage. De gehele woning is voorzien van een sfeervolle pvc visgraatvloer met vloerverwarming en vloerkoeling, zodat je het hele jaar door comfortabel woont.
Bijzonderheden
*Bouwjaar 2026;
*Energielabel A+++ en volledig aardgasvrij;
*Pvc visgraatvloer met vloerverwarming én vloerkoeling op alle verdiepingen;
*Warmtepomp, warmteterugwinsysteem en zeven zonnepanelen in eigendom;
*Airconditioning van Mitsubishi (2026) op de tweede verdieping;
*Loze leidingen bij alle ramen voor het eventueel plaatsen van screens;
*Eigen parkeerplaats in de parkeergarage;
*Eigendom in appartementsrecht met drie actieve verenigingen van eigenaars;
*Totale VvE bijdrage € 167,46 per maand;
*Vrij uitzicht op de historische kloostertuin met gezamenlijke kas.
Begane grond
Entree, hal met meterkast, toiletruimte, open keuken en woonkamer. De moderne toiletruimte is voorzien van een hangend toilet, urinoir en fonteintje. De open keuken beschikt over een kookeiland en is voorzien van luxe inbouwapparatuur, waaronder een Bora kookplaat, combimagnetron, koelkast, twee vriezers, vaatwasser en zelfs een wijnklimaatkast. Er is volop ruimte voor een grote eettafel, ideaal voor wie graag gasten ontvangt. De lichte woonkamer heeft een pui over bijna de volle breedte van de woning, waardoor je geniet van veel daglicht en vrij uitzicht op het hof. Via een deur stap je zo de tuin in.
Eerste verdieping
Overloop, drie slaapkamers en badkamer. Twee slaapkamers zijn ruim van opzet. De derde kamer is wat kleiner en ideaal als kantoor, hobbyruimte of kinderkamer. De stijlvolle badkamer is voorzien van een inloopdouche met sunshower, ligbad, hangend toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Slaapkamer, tweede badkamer en technische ruimte. De slaapkamer is voorzien van een dakkapel, dakraam en airconditioning, wel zo comfortabel op warme zomerdagen. De tweede badkamer beschikt over een inloopdouche met sunshower, ligbad, hangend toilet en wastafelmeubel, waardoor deze verdieping ook prettig is voor logés of een oudere tiener. In de praktische technische ruimte vind je de aansluitingen voor wasmachine en droger, de warmtepomp en het warmteterugwinsysteem.
Buiten
De aangelegde achtertuin ligt op het zuidoosten, zodat je in de ochtend en de middag volop van de zon geniet. Achterin de tuin is een elektrapunt aanwezig, handig voor verlichting of een tuinhaard. Extra fijn: bewoners delen de semiopenbare kloostertuin met een gezamenlijke kas, een plek om elkaar te ontmoeten. Op dit gezamenlijke terrein staat ook je eigen vrijstaande houten berging, ideaal voor fietsen en tuinspullen.
Wonen in appartementsrecht
Hoewel dit een echte eengezinswoning is, koop je de woning in appartementsrecht. Je bent eigenaar van je eigen woning en deelt daarnaast in de gemeenschappelijke delen van Hof van Huesse, zoals de kloostertuin, de parkeergarage en de groenvoorzieningen rondom het hof. Er is een actieve VvE, beheerd door MVGM, met een maandelijkse bijdrage van in totaal € 167,46.
Alles dichtbij
Vanuit het hof loop je zo het gezellige stadshart in, met winkels, supermarkten, restaurants, cafés en de wekelijkse markt. Ook de apotheek, huisarts en bushalte liggen op korte afstand. De dijk en de uiterwaarden zijn eveneens op loopafstand. Met de auto ben je snel op de Pleijroute en daarmee op alle uitvalswegen richting Arnhem en Nijmegen.
Comfortabel en duurzaam wonen in een historisch woonhof, met de kloostertuin als je eigen groene uitzicht en het centrum van Huissen om de hoek. Ideaal voor wie ruimte, kwaliteit en rust zoekt; woningen op zo’n bijzondere plek komen zelden op de markt.
Disclaimer: Alhoewel zorgvuldig samengesteld, kunnen er aan deze tekst geen rechten worden ontleend. Wij kunnen dan ook niet in staan voor de juistheid en volledigheid van de getoonde gegevens.
Highlights
AI-generated from the description
View of cloister garden
Unobstructed view of historic cloister garden.
Luxury kitchen with island
Open kitchen with island, Bora hob and wine fridge.
Highly sustainable and gas-free
A+++ rating, heat pump, WTW, 7 solar panels, gas-free.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 167 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 549,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,697
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof
- Quality marks
- SWK Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, 2 baths, 2 toilets, underfloor heating, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- HUISSEN I 4569
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HUISSEN I 4569
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 32 m² (6.60 metre deep and 4.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
Popularity
895x
Viewed
15x
Saved
28-10-2026
On Funda
Neighborhood

Centrum Huissen
Huissen- Residents
- 960
- Family with children
- 13%
- Avg. asking price / m²
- € 3,934
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



