New

De Ruyterstraat 731271 ST HuizenDe Noord

Map
  • 93 m²
  • 233 m²
  • 4
  • C
Calculate monthly payment

Description

Op loopafstand van het oude dorp van Huizen, in een rustige en gewilde woonwijk gelegen, staat deze sfeervolle, gemoderniseerde en uitgebouwde hoekwoning met oprit, vrijstaande stenen garage met vliering en parkeergelegenheid op eigen terrein. De gezellige en fraai aangelegde achtertuin is gelegen op het zonnige zuid-westen en biedt volop privacy. Kortom: een karaktervol en goed onderhouden woonhuis, gelegen in een geliefde woonomgeving, in een eenrichtingsstraat en op loopafstand naar het centrum, het vele groen en water. Dozen uitpakken en heerlijk genieten van uw nieuwe stek!!! INDELING: Kelder: Kelderruimte; Begane grond: Entree, hal, deur naar kelder en moderne toiletruimte. Lichte en sfeervolle doorzonwoonkamer met erker, openhaard met fraaie Franse antieke kalkstenen schouw en openslaande deuren naar de tuin. Een moderne keuken, in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur met extra deur naar de achtertuin; 1e verdieping: overloop, drie in grootte varierende slaapkamers, waarbij de slaapkamer aan de achterzijde van het woonhuis tevens toegang geeft tot een balkon, middels openslaande deuren. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en vloerverwarming; 2e verdieping: Ruime, middels een royale kunststof dakkapel uitgebouwde, ouderslaapkamer met airconditioning (2020), bergruimte achter de knieschotten en aparte c.v.-ruimte (Atag, 2017); Tuin: Een heerlijke achtertuin met veel privacy, ruime oprit en een vrijstaande stenen garage met vliering v.v. elektra. De achtertuin is gelegen op het zuid-westen. Voorts: Bouwjaar: 1955, woonoppervlakte: 93 m2, perceeeloppervlakte: 233 m2. - 12 Zonnepanelen (2022) - De woning beschikt over een elektrisch zonnescherm aan de achterzijde - De vrijstaande garage met vliering is voorzien van elektra - Geheel geisoleerd en rondom isolerende beglazing (grotendeels met HR++ beglazing) - De gebruiksoppervlakten van de woning zijn gemeten conform de Branche Brede Meet Instructie Aanvaarding: In overleg

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 659,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 7,086

Year of construction
1955
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
93 m²
Other space inside the building
6 m²
Exterior space attached to the building
2 m²
External storage space
16 m²
Plot size
233 m²
Volume in cubic meters
332 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and sink
Number of stories
3 stories and a basement
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, flue, and solar panels

Energy

Energy label
Insulation
Roof insulation and insulated walls
Heating
CH boiler, fireplace and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Atag (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)

Cadastral data

HUIZEN B 5384
Cadastral map
Area
233 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
113 m² (12.50 metre deep and 9.00 metre wide)
Garden location
Located at the west with rear access

Garage

Type of garage
Detached brick garage
Capacity
1 car
Facilities
Electricity
Insulation
No insulation

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

Popularity

0x

Viewed

0x

Saved