IJsseldijk 982924 AS Krimpen aan den IJsselBoveneind
€ 365,000 k.k.
- 76 m²living area
- 306 m²plot size
- 2bedrooms
- Genergy label
Description
Een hele leuke starterswoning met extra perceel tuingrond voor mensen die van het buitenleven houden. Deze hoekwoning staat aan de voet van de IJsseldijk, met achterin nog een grote schuur en een heerlijk perceel tuingrond waar je veel privacy hebt en heel veel mogelijkheden voor buiten activiteiten. Wil je niet een standaard rijtje en hou je van aanpakken en bezig zijn, de gezelligheid van een buurtschapje, dan is dit huis interessant voor je.
HET HUIS
De woning is keurig onderhouden door een familie die er al generaties lang woont. Met veel liefde en plezier. Dat straalt er vanaf.. De keuken, toilet en badkamer zijn modern, maar verder heeft de tijd hier wel een beetje stil gestaan. Het huis wordt warm gestookt met een gaskachel, het warm water komt nog van een bad geiser. De ramen van de woning zijn nog enkel glas, op de begane grond zijn er voorzetramen geplaatst. Maar de kozijnen zitten goed in het schilderwerk, want als er iets is, dan wordt het wel gelijk goed opgepakt.
OMGEVING
Deze woning ligt net aan de rand van de bebouwde kom van Krimpen, maar je loopt via het achterpad in vijf minuten naar Winkelcentrum de Korf met alle wenselijke voorzieningen. Een prachtige combinatie van wonen in de gemoedelijkheid van vroeger, met de voorzieningen van nu om de hoek. Buitenruimte maar niet afgelegen. Dat neemt een van de nadelen van het buitenleven compleet weg.
INDELING
Begane grond:
Zoals het vroeger altijd ging… binnen komen doe je achterom. De voordeur die je ziet, die is van de buren. Achterom is een half open overkapping gemaakt, je komt dan in de keuken binnen. De begane grond is een en al woonkamer, compleet met twee zijramen, een kelderkast en een garderobe hoek voor de trap naar boven.
In de uitbouw aan de achterkant is de keuken, het toilet en de badkamer (ook met 2e toilet). Achter de buitbouw is een aangebouwd schuurtje.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping is een overloop met vaste kast, deur naar het platte dak van de uitbouw, trap naar zolder en op deze verdieping zijn twee ruime slaapkamers.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping is een ruime zolder met drie dakramen. Nokhoogte 1,60 m.
Buiten:
Een gezamenlijke trap langs bet dijktalud met de buren, een op/afrit voor fietsen/scooter/motoren, een kleine voortuin, een breed pad langs het huis naar achteren. Dit pad wordt gedeeld met de directe buren van nummer 100.
Achter de bebouwing ligt dan een ruim perceel tuingrond met een grote (dubbelwandige) hobbyschuur. Aan de linker zijkant is een forse overkapping gemaakt (langs het slootje dat daar loopt) en aan de rechterkant is een geïmproviseerde overkapping gemaakt om een aantal motoren te stallen (op de platte grond heet dat de tuinkas).
OPLEVERING
Deze woning is beschikbaar: in overleg.
DUURZAAM
Er is een recent energielabel G aanwezig. Wij zeggen dan altijd, dat is de G van geen isolatie, of er is wel isolatie maar te oud of niet zichtbaar/bewijsbaar en dan telt het niet meer voor het label. Ik noemde al de voorzetramen (dat telt niet mee), in de kruipruimte zijn isolatie chips aangebracht, In de hoofdslaapkamer (achter) is wel dubbel glas geplaatst, de kap is afgetimmerd (dus je waait niet weg op zolder, ‘én … de uitbouw (keuken – toilet – badkamer) die is wel geïsoleerd (muren en dak). Het begin is er, ruimte voor verbetering ook.
Het dak is (zoals je bij de buren wel kunt zien) ook geschikt om zonnepanelen te plaatsen.
FUNDERING
Voor zover we na kunnen gaan bestaat de fundering van deze woning uit een ondiep fundering zonder heipalen. Dat past ook bij een dijkwoning, want heien bij of in de dijk was vroeger not-done! De woning staat een klein beetje scheef (gelijkmatig). Niks verontrustend.
In opdracht van de verkoper wordt binnenkort een kort funderingsonderzoek gedaan zodat we van een deskundige weten wat de situatie is.
Tegenwoordig wordt door het KCAF een funderingsrisico-indicator afgegeven. Voor deze woning is dat D/E (hoog). Deze indicator is gebaseerd op indicatie op basis van bouwperiode (dat is bij woningen gebouwd voor 1970 minder betrouwbaar). Vandaar de keuze om een funderingsonderzoek (of quickscan) te laten doen van deze woning. Zodra het rapport binnen is zullen we dat beschikbaar stellen. Zie ook de disclaimer onderaan de presentatie over dit funderingsrisico.
DIJKVERZWARING
De IJsseldijk wordt tussen Krimpen aan den IJssel en Gouda verzwaard en op niveau gebracht, rekening houdend met de klimaatwisselingen. Goede zaak dus. Het is een project dat al een tijd loopt en langzaam richting dit deel van de dijk komt.
De dijk wordt ca. 15 cm hoger, maar vooral ook breder (talud wordt opgedikt). Het hoogheemraadschap heeft hiervoor waar nodig de nodige particuliere grondbezitters uitgekocht zodat zij dit werk uit kunnen voeren. De voet van de dijk komt nog iets dichter naar de woning toe. Alles is al ingemeten en er zijn piket paaltjes geplaatst zodat je weet waar je aan toe bent. De trap en de stoep naar boven worden weer terug geplaatst, ook het kleine plaatsje bovenaan zal weer hersteld worden. Voor de woning zal een drainage aangelegd worden zodat het water opgevangen en afgevoerd wordt.
SPECIFIEKE INFORMATIE:
• Eigen grond, totaal 306 m²
• Woonoppervlakte 76 m² (begane grond en eerste verdieping)
• Overige ruimte binnen 12 m² (zolder)
• Berging (aan het huis) 9 m²
• Hobby schuur 17 m²
• Meetrapport aanwezig
• Energielabel is aanwezig
• Funderingsrisico D/E (hoog)
• Funderingsonderzoek (Quickscan) is aangevraagd
• Bouwkundig rapport is niet aanwezig
• Houten vloer in de woning, beton vloer in de uitbouw achter
• Keuken is voorzien van inbouw apparatuur
• Badkamer heeft een ruime inloopdouche, wastafelmeubel, wandmeubel en 2e toilet
• Zonwering begane grond
BEZICHTIGINGEN
Voor afspraken kunt u ons bereiken van maandag t/m zaterdag van 8.00 - 20.00 uur. We geven u online de mogelijkheid om zelf een afspraak in te plannen via de bezichtigingsplanner. Uiteraard kunt u ook online reageren of bezichtiging aanvragen via een reactie formulier op onze website of via Funda als de vooraf gereserveerde bezichtigingsmomenten niet uitkomen of volgepland zijn.
Comfort Makelaardij werkt voor de verkoper, laat u zich ook professioneel begeleiden? Overweeg om een aankoopmakelaar in te schakelen die u kan adviseren. Elders op onze website of op de website van de NVM vindt u hier meer informatie over.
DISCLAIMERS:
Meetinstructie
De verkoopinformatie is door ons met zorg samengesteld, met gebruikmaking van de Branche Brede Meet Instructie (BBMI). Aan onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend. De BBMI is gebaseerd op de NEN2580 en is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De BBMI sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Funderingsrisico
Aan deze woning is een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C (laag risico) enerzijds of D-E (hoog risico) anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,803
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1926
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 306 m²
- Volume in cubic meters
- 327 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Gas water heater (rental)
Cadastral data
- KRIMPEN AAN DEN IJSSEL C 8620
- Cadastral map
- Area
- 136 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- KRIMPEN AAN DEN IJSSEL C 3620
- Cadastral map
- Area
- 170 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 100 m² (10.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,025x
Viewed
54x
Saved
18-6-2026
On Funda
Neighborhood

Boveneind
Krimpen aan den IJssel- Residents
- 3,990
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,103
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



