New
van Gheelstins 168925 GB LeeuwardenCamminghaburen-Midden
€ 315,000 k.k.
- 101 m²living area
- 167 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Ben jij op zoek naar een superleuke, energiezuinige woning met 4 slaapkamers op een prachtige locatie in de wijk Camminghaburen? Dan is dit je kans!
In de populaire wijk Camminghaburen, aan de oostkant van de stad Leeuwarden, vind je deze superleuke tussenwoning met een woonoppervlak van 101 m2. De woning beschikt over een gezellige, tuingerichte woonkamer met deur naar de achtertuin en een keurige open keuken. De ramen aan de zuidzijde zijn voorzien van buitenzonwering. Er bevinden zich maar liefst 4 slaapkamers op de verdiepingen en een moderne badkamer. Voldoende ruimte voor een (groter) gezin! De nette achtertuin is circa 10 meter diep en biedt voldoende ruimte om van het buitenleven te genieten. De tuin is onderhoudsarm en beschikt over een overkapping en een achterom. Er liggen 9 zonnepanelen op de woning, geplaatst in 2020. O.a. daardoor beschikt de woning over energielabel A! Kortom, een woning die veel comfort te bieden heeft en waar je zo in kan!
- tussenwoning in het kindvriendelijke Camminghaburen, dichtbij de voorzieningen
- 4 slaapkamers
- gelegen in een gewilde woonomgeving en op fietsafstand van de binnenstad
- energielabel A door o.a. 9 zonnepanelen
De straat is rustig gelegen met vele voorzieningen in de nabije omgeving zoals een speeltuin, scholen, winkels, sportgelegenheden en een kinderopvang. Op circa 15 minuten fietsen bevindt zich het gezellige stadscentrum van Leeuwarden en je fietst zo Recreatiegebied de Groene Ster op voor een dosis natuur.
Indeling: (zie ook bijgevoegd plattegronden)
Begane grond:
- entree/hal met meterkast en trapopgang naar de verdieping
- toiletruimte met wandcloset en fonteintje
- ruime tuingerichte woonkamer van circa 28 m2 met aansluitend het eetgedeelte en trapkast
- open keuken van circa 10 m2 voorzien van 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, magnetron, koelkast, vaatwasser en oven
- aan de voorzijde van de woning een berging welke vanuit de woning te bereiken is
Verdieping:
- overloop met trapopgang naar de zolderverdieping
- slaapkamer 1 aan de voorzijde van circa 8 m2
- slaapkamer 2 aan de achterzijde van circa 13 m2
- slaapkamer 3 aan de achterzijde van circa 7 m2
- badkamer van circa 4 m2 voorzien van hoekbad met douche, dubbele wastafelmeubel en vloerverwarming
Zolderverdieping:
- ruime overloop met cv opstelling en witgoedaansluitingen
- slaapkamer 4 van circa 10 m2 met dakramen en bergruimte achter de knieschotten
Buiten:
- aan de voorzijde een ruime oprit met carport
- onderhoudsvrije voortuin
- keurig aangelegde achtertuin, voorzien van sierbestrating en -beplanting en een houten overkapping, circa 10 meter diep, gelegen op het oosten, met achterom
Algemeen:
- verwarming middels radiatoren en warmwater via een Intergas HR combiketel (2018)
- meterkast voorzien van 11 groepen met 2 aardlekschakelaars
- 9 zonnepanelen á 320 wp
- energielabel A
- betonvloeren
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Toelichtingsclausule BBMI. De Meetinstructie is gebaseerd op de BBMI. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 315,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,119
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 167 m²
- Volume in cubic meters
- 375 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN K 2331
- Cadastral map
- Area
- 167 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (10.87 metre deep and 6.04 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Camminghaburen-Midden
Leeuwarden- Residents
- 3,610
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 2,908
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?