

Eggink Maalderink Garantiemakelaars
Overview
8.9
15 reviews
5
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with Eggink Maalderink Garantiemakelaars, and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Purchase
Rental
Hire
Appraisals
Specialisations
Business space, Offices, Monument, New construction, Expropriation, Stores, Repurpose, Recreation, Agricultural and rural real estate, Special management (living)
Certificates
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Languages
Dutch, German, English

Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2025
Employees
Anke WeversCommercial Employee
René WentingDirector
Hans FierkensReal Estate Agent
Ilja ScholtenNVM Registered Agent & Appraiser
Frank NavisNVM Real Estate Agent
Reviews
The average score is based on 15 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 67% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A seller
•9.0
We hadden een goede klik tijdens de voorbesprekingen. De lokale kennis over de markt was sterk en dat leidde in goed overleg tot een prima gepositioneerde vraagprijs. Doordat ik als verkoper van de familie nogal op afstand woonde, was het heel fijn dat de makelaar alle praktische zaken rond bezoeken aan huis kon regelen. Al snel kregen we een goed eerste bod. Dat hebben we als verkopende partij geaccepteerd, maar helaas hadden de initiële kopers de verbouw en verduurzamingskosten onderschat, waardoor de koop uiteindelijk niet door kon gaan. Gelukkig hebben we niet lang daarna weer een goed bod (boven de vraagprijs) gekregen en die kopers hebben de financiering snel rond gekregen. In alle fasen van de verkoop hadden we snel en goed contact met de makelaar en we zijn heel tevreden met de uitkomst. Dus ik beveel de makelaar van harte aan.
A seller
•9.0
Fantastisch geholpen door makelaar Ilja. Korte lijnen, duidelijke communicatie en zéér goed te bereiken. Juiste onderbouwing voor de vraagprijs en deze makelaar geeft de toegang voor een eenvoudig digitaal loket. Bij vragen is er direct contact via een servicemedewerker mogelijk. Zeer prettige ervaring en absoluut aan te raden.
A seller
•8.3
Goed contact met de makelaar die weet waarover ze praat. Ze weet hoe de markt in de regio in elkaar steekt en handelt er na.
Office details
7061 CM Terborg
- Mo08:45 - 17:00
- Tu08:45 - 17:00
- We08:45 - 17:00
- Th08:45 - 17:00
- Fr08:45 - 17:00
- SaBy appointment
- SuClosed



Social media