

C&D Makelaardij Den Haag B.V.
Overview
9.6
10 reviews
5
Employees
NVM
Association
Considering selling?
Have a no-obligation chat with C&D Makelaardij Den Haag B.V., and get a feel for what your home might be worth in today's market.
Get tailored adviceServices & characteristics
Sale
Purchase
Hire
Rental
Appraisals
Certificates
VastgoedCert,
NWWI
Languages
Dutch, English
Description
Association
This office is a member of the NVM.
With over 4400 affiliated real estate agents/appraisers, the Dutch Cooperative Association of Real Estate Agents and Appraisers (NVM) is the largest membership organisation for real estate agents, appraisers and property experts. An NVM real estate agent is an expert in the field, is personally engaged and makes buying or selling a house a hassle-free process.
Read moreCustomers say
Seller in 2025
Employees
Rik DoorschodtNVM Registered Agent (Director)
Jasper CaminadaNVM Registered Agent (Director)
Tom Cees DoorschodtNVM Real Estate Agent- Sacha van der GeestOffice Manager
- Antoinette van OsCommercial Employee
Reviews
The average score is based on 10 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 53% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more
A buyer
•10.0
Zeer tevreden over de service van Rik Doorschodt bij de aankoop van onze woning. Deskundig, relaxed, sympathiek en eerlijk. Wij zijn starters op de woningmarkt en Rik heeft ons veel vertrouwen en rust gegeven in deze spannende periode. We zijn super tevreden met het resultaat!
A buyer
•8.3
Wij zijn erg tevreden over de professionele service die wij van C&D hebben ontvangen. We waardeerden hun oog voor detail en het tijdige advies over de woningen die we hebben bezichtigd, evenals de geweldige hulp bij het regelen van de benodigde controles, beoordelingen en besprekingen. Wij raden hun service van harte aan.
A seller
•10.0
Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de verkoop van ons huis, en dat is zeker te danken aan Rik en C&D Makelaardij. We hebben al eerder naar volle tevredenheid met hem samengewerkt, dus het was voor ons een vanzelfsprekende keuze om ook nu weer voor Rik te kiezen. Rik gaf ons deskundig advies over de juiste verkoopstrategie. Hij had oog voor de markt, wist precies hoe we ons huis het beste konden presenteren, en stelde samen met ons een realistische maar scherpe vraagprijs vast. Dankzij zijn kennis en doordachte aanpak is de verkoop soepel én snel verlopen. Tijdens het hele proces hield Rik ons goed op de hoogte, dacht actief mee en was altijd bereikbaar voor vragen. Zijn communicatie is helder en prettig, en hij straalt rust en vertrouwen uit. We zijn ontzettend blij dat we opnieuw voor Rik/ C&D Makelaardij hebben gekozen en zouden hem zonder enige twijfel aan iedereen aanbevelen!
Office details
2593 AG Den Haag
- Mo09:00 - 17:30
- Tu09:00 - 17:30
- We09:00 - 17:30
- Th09:00 - 17:30
- Fr09:00 - 17:30
- SaBy appointment
- SuBy appointment
Social media