Rappange Makelaardij

Reviews average

9.0

The average score is based on 20 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 15% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

A funda user
Kerkstraat 106 A
9.8
I would recommend this agent.
Punctueel, scherp, altijd bereikbaar, communicatief en welwillend. Dat vat kort en bondig samen wat ik denk over Paul Brands. Hij heeft ons volledig de zorg van verkoop uit handen genomen. Wij zijn meer dan tevreden over deze leuke jonge makelaar met uitgebreide kennis en fijne onderhandelings skills!
Expertise
10
Knowledge of the local market
9
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Czaar Peterstraat 138 -I
9.0
I would recommend this agent.
Heel prettig om te schakelen met een team dat kennis en kunde met menselijkheid combineert. Scherpe terugkoppelingen na bezichtiging, we werden voortdurend goed op de hoogte gehouden van elke te door lopen stap. Een huis verkoop je niet elke dag, dus dan is het fijn om goed en professioneel te worden begeleid van A tot Z. Dat hebben Daan en Bonnie meer dan uitstekend gedaan.
Expertise
9
Knowledge of the local market
9
Price / quality
9
Service and guidance
9
Reaction of Rappange Makelaardij
Dank je wel voor de positieve beoordeling. Ook wij hebben het proces als aangenaam ervaren en danken jullie voor het vertrouwen in Rappange Makelaardij. Fijne dag en groeten, Daan Bos en Bonnie de Boer | Rappange Makelaardij