Driessen Woningmakelaars

Driessen Woningmakelaars

Reviews average

9.3

The average score is based on 69 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 85% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

Ms. Saskia Ubbink
Dorpstraat 92
1.5
I would not recommend this agent.
Helaas is er door de makelaar (Andre was onze makelaar) veel onrust gezaaid wat betreft de bestemming en hebben wij vooral zelf bij de gemeente en in eigen papieren uitgezocht hoe het zit maar werd er geen gehoor gegeven aan onze input en 'bewijzen' met als gevolg dat een doelgroep min of meer afgewezen werd door de makelaar. Toen de koop gesloten was hebben meerdere geïnteresseerden ons persoonlijk benaderd dat zij het jammer vonden geen kans te hebben gehad het huis te mogen bezichtigen, wij hebben vol verbazing de verschillende geïnteresseerden aangehoord waar de makelaar ons niet in meegenomen heeft en voordeed dat er geen geïnteresseerden meer waren en wij blij mochten zijn met de verkoop. Er was dus geen sprake van transparantie of volledige openheid in communicatie wat betreft interesse. Het voelt alsof de makelaar 'burgemeester' in eigen dorp speelt aangezien hij het huis van de kopende partij en de kopende partij van dat huis ook bijgestaan heeft, om dan nog maar niet te spreken over belangenverstrengeling. Waar ons gevoel bij het informatieve kennismakingsgesprek zo goed was heeft de makelaar ons zwaar teleurgesteld in de onrust die er gezaaid is, de manier van ons benaderen/kleineren en de niet eerlijke transparantie wat betreft geïnteresseerden. Wij zouden de makelaar door de ervaring die wij hebben helaas niet aanbevelen.
Expertise
1
Knowledge of the local market
1
Price / quality
2
Service and guidance
2
A funda user
De Boerboom 21
10.0
I would recommend this agent.
Wij zijn heel tevreden over Driessen. Vier jaar geleden hebben wij hen in de hand genomen als aankoopmakelaar en nu voor dezelfde woning als verkoopmakelaar! Bij de verkoop van onze woning hebben wij vooral contact gehad met Mireille. Mireille is heel fijn in contact: laagdrempelig, heel goed bereikbaar en ook erg kundig en eerlijk! Wij hebben echt het gevoel gehad dat we alles met betrekking tot de verkoop van ons huis konden loslaten. Hopelijk gaan we voorlopig niet meer verhuizen, maar anders nemen wij zeker Driessen weer in de arm.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Auroralaan 59
8.0
I would recommend this agent.
Goed contact, we kregen na elke bezichtiging een telefoontje over hoe het gegaan was . De makelaar heeft goed door gesproken met de koper dat het voor hem echt een goede woning was, en dus ook aan hem verkocht
Expertise
8
Knowledge of the local market
8
Price / quality
8
Service and guidance
8
Ms. E.A.G.M. Beekman- van Zadelhoff
Nobelstraat 51
10.0
I would recommend this agent.
We zijn super geholpen bij onze verkoop van ons huis, zou Driessen makelaars zeker aanraden geweldig team!!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Roan Elzenga
Laan van Athlone 7
8.5
I would recommend this agent.
Het contact met de makelaar was goed en prettig. De makelaar is zeer betrokken en deskundig. Ik zal ze zeker aanbevelen.
Expertise
9
Knowledge of the local market
8
Price / quality
8
Service and guidance
9