Reviews average

9.7

The average score is based on 42 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 89% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

Gerjo Helmholt
Burg Bijleveldsingel 12
9.5
I would recommend this agent.
Knol makelaardij (Jan Willem) is een heel prettige en betrokken makelaar. Door zijn kennis en deskundigheid hebben wij het verkoopproces heel fijn doorlopen. Een spannende periode maar hij hield ons continu op de hoogte van alle ontwikkelingen. Spanningen nam hij weg door zijn correcte en duidelijke reacties op onze vragen. Kortom een makelaar die wij zeker aanraden!
Expertise
9
Knowledge of the local market
9
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Dahlialaan 20
10.0
I would recommend this agent.
Zo hoort een makelaar te zijn. De uitstekende presentatie van onze woning en de volle inzet van de makelaar resulteerde in een snelle verkoop voor een goede prijs. Communicatie was goed, we werden steeds goed op de hoogte gehouden.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Ridderstraat 5
10.0
I would recommend this agent.
Contact verliep uitstelend; de makelaar van Knol Makelaardij bleek deskundig en oprecht geïnteresseerd in de (woon)wensen van koper en verkoper , Bij tegenkomende problemen was hij meedenkend.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Veenweg 4
10.0
I would recommend this agent.
We zijn zeer tevreden over Knol makelaardij! Het hele proces was Jan-Willem goed bereikbaar en snel in zijn acties. Terwijl hij ook de tijd nam voor het gesprek met ons. Als voorbereiding op de verkoop hebben we bruikbare tips gekregen om de laatste puntjes op de i te zetten. Jan-Willem werkt met een goede fotograaf en ook de film is een pré. Hierdoor valt de presentatie van de woning extra op. En een goede presentatie is het halve werk. Voor de bezichtigingen was er geen 9 tot 5 mentaliteit. In overleg met ons kwam hij zelfs in het weekend. We hebben onze woning snel verkocht voor een mooie verkoopprijs.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Begoniastraat 8
10.0
I would recommend this agent.
We willen graag onze ervaring delen met Knol Makelaardij, dus met Jan-Willem, die ons huis in maart 2024 heeft verkocht. In eerste instantie twijfelden we over welke verkoopmakelaar we moesten kiezen, maar uiteindelijk kozen we voor Knol Makelaardij vanwege een positief gevoel dat we bij hem hadden. En dat gevoel bleek volledig gerechtvaardigd te zijn. Jan-Willem heeft ons vanaf het begin uitstekend begeleid. Hij nam de tijd om ons alles helder uit te leggen en stelde ons gerust door zijn transparante aanpak. Wat we echt waardeerden, was dat hij ons voortdurend op de hoogte heeft gehouden van alle ontwikkelingen. Hij gaf een duidelijk overzicht van welke stappen hij zou nemen om het huis voor te bereiden op verkoop. Ook de communicatie liep vlekkeloos. Jan-Willem was altijd bereikbaar en reageerde snel op al onze vragen en zorgen, wat enorm geruststellend was tijdens dit toch wel spannende proces. Al met al kunnen we niet anders dan Knol Makelaardij van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een professionele, transparante en betrouwbare makelaar. Jan-Willem heeft bewezen dat hij niet alleen bekwaam is in zijn vakgebied, maar ook een echt vertrouwenspersoon is voor zijn klanten. Als we ooit weer een makelaar nodig hebben, zullen we zeker weer voor Knol Makelaardij kiezen.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10