Bij Diana Makelaardij & Taxaties

Call Send email

Average review score

9,2

The average score is based on 41 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 92% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

Mr. Nolet
Bokstraat 48
1,0
I would not recommend this agent.
Zeer slechte makelaar! Ik heb zelf als verkoper de verkoop van mijn huis moeten redden. Zeer, zeer slechte communicatie. Er zijn allerlei beloftes gedaan over wanneer er ik gebeld zou worden. Ik heb vanaf het begin overal achteraan moeten bellen. Er zijn tegenstrijdige uitspraken gedaan. Tegen mij was gezegd dat ik meteen op dit bod moest in gaan omdat de kopers hun financiering al op orde zouden hebben gehad, dat was helemaal niet waar. De financiering is 2x afgewezen. Ik ben niet goed geinformeerd en begeleid tijdens dit proces. Er werd alleen maar gezegd : "Komt goed" en "ik heb er een goed gevoel over" en "we hebben nog een paar daagjes nodig, morgen bel ik met positief nieuws" etcetera, etcetera. door deze slechte communicatie heb ik contact gehad met de kopers en tegen hen zijn hele andere dingen gezegd dan tegen mij. Uiteindelijk ben ik er met de kopers achter gekomen dat de hypotheek adviseur die Diana makelaardij heeft aangeraden, incapabel was, ze wisten niet eens hoe een salarisstrook in elkaar zit. Uiteindelijk heb ik na heel intensief contact met de kopers besloten om hen nogmaals een 3e kans te geven via mijn eigen hypotheekadviseur en die had het binnen 8 dagen rond. Kortom, als ik niet zo goed contact had gehad met de kopers, was deze koop ontbonden geweest door de slechte communicatie van "BijDianaMakelaardij" en haar incompetente hypotheekadviseur. Ik heb samen met de kopers de zaak zelf gered en het enige wat Diana heeft veroorzaakt is 2 maanden aan hele zware stress en een emotionele rollercoaster. tijdens de verkoop heb ik de assistente van Diana aangesproken, want Diana zelf was er niet bij. Daar zal ze wel haar redenen voor gehad... En toen werd er alleen maar verdedigd, het lag niet aan hen uiteraard en dit was "toevallig" een heel lastig dossier. De kopers en ik kregen de indruk dat de schuld bij ons werd neergelegd. Vervolgens na de verkoop, heb ik BijDianaMakelaardij een mail gestuurd en om compensatie gevraagd. Ik heb haar gevraagd om binnen 14 dagen een reactie te sturen. Vandaag zijn de 14 dagen en ik heb tot op heden niets ontvangen, geen reactie, geen excuses, laat staan een compensatie voor de geleden stress en het werk wat ik zelf heb moeten doen. Kijk uit voor deze makelaar! Eerst maakt ze er een puinhoop van en vervolgens laat ze niks meer horen. Erg zwak. Als ik een -1 als score kon geven, had ik het ook gedaan.
Read full review
Expertise
1
Service and guidance
1
Value for money
1
Local market affinity
1
Response from Bij Diana Makelaardij & Taxaties Dank voor je reactie. We vinden het spijtig te lezen dat je onze dienstverlening zo hebt ervaren. We herkennen ons echter niet in het door jou geschetste beeld en willen benadrukken dat wij altijd streven naar een transparante, zorgvuldige en klantgericht wijze, waarbij communicatie juist bij ons hoog in het vaandel staat. Hiervoor krijgen we juist ook van onze klanten vaak positieve reacties. in dit dossier hebben wij juist uitzonderlijk veel tijd en inzet geleverd, met honderden whatsapp-berichten, tientallen mails en talloze telefoongesprekken hebben we continu en actief met jou gecommuniceerd. Bij de verkoop van dit huis, waarbij jij als verkoper je in het buitenland bevond, hebben wij, juist met extra inzet, aanvullende zaken op ons genomen om de verkoop voor alle betrokkenen soepel te laten verlopen. Wat betreft de financiering: als makelaar zijn we niet verantwoordelijk voor het verkrijgen van een hypotheek. We hebben in goed vertrouwen en op basis van eerdere ervaringen een onafhankelijke financieel adviseur geadviseerd, maar de keuze en uiteindelijke afhandeling ligt altijd bij kopers. Om privacy redenen kunnen we hier niet verder ingaan op de details, maar we nodigen je graag uit contact met ons op te nemen. We staan altijd open voor een gesprek.
Report abuse
A Funda user
Van Weerden Poelmanstraat 249
9,0
I would recommend this agent.
Met Diana kun je heel prettig afspraken maken en ze handelt heel snel en denkt super mee. Tweede keer met Diana een huis verkocht en beveel haar vaker aan bij anderen.
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Response from Bij Diana Makelaardij & Taxaties Dank je wel voor de fijne samenwerking en dank wederom voor het vertrouwen. Tot snel bij de oplevering van de woning van jullie moeder!
Report abuse
A Funda user
Sintermeertenshöfke 3
10,0
I would recommend this agent.
Persoonlijke en deskundige aanpak met zeer veel verstand van zaken. Zeker aan te raden als je op zoek bent naar een makelaar met die extra persoonlijke service die Welkom bij Diana voor jou kan leveren.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Response from Bij Diana Makelaardij & Taxaties Dank voor deze hele fijne beoordeling. Ik heb met heel veel plezier met jullie samengewerkt. Tot gauw bij de oplevering! Hartelijke groeten, Diana
Report abuse
Mr. Beckers
Ridderweg 7
9,0
I would recommend this agent.
Diana is heel deskundig en betrokken bij de verkoop. Ze neemt zich de moeite en de tijd en is daarbij altijd bereikbaar. Kortom een aanrader
Expertise
9
Service and guidance
9
Value for money
9
Local market affinity
9
Report abuse
A Funda user
Molenberglaan 17
8,5
I would recommend this agent.
Altijd goed bereikbaar. Fijne communicatie. Snelle service. Je merkt wel dat het een 1 pitter is. Zeker aan te raden
Expertise
9
Service and guidance
8
Value for money
9
Local market affinity
8
Response from Bij Diana Makelaardij & Taxaties Dank voor deze mooie beoordeling. Het was heel fijn samenwerken. Tot binnenkort bij de oplevering van de woning. hartelijke groeten en hele fijne dagen! Diana
Report abuse