Reviews average

9.6

The average score is based on 4 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 60% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Buy reviews

A funda user
Graaf de Liedekerkestr 4
10.0
I would recommend this agent.
In deze tijd een koopwoning kunnen aanschaffen met zoveel genot, plezier en duidelijkheid was voor ons echt een cadeautje. We hebben het als een hele leuke, positieve ervaring gezien mede dankzij Leev Makelaardij die ons met alle moetjes en puntjes goed heeft begeleid!
Availability and communication
10
Expertise
10
Negotiation and result
10
Price / quality
10
Reaction of Leev Makelaardij
Hartelijk dank voor deze mooie review! Het was een plezier om jullie te begeleiden bij de aankoop van jullie nieuwe woning. Fijn om te horen dat jullie tevreden zijn over het verloop en onze samenwerking. Heel veel geluk en woonplezier gewenst op jullie nieuwe plek! En natuurlijk: als ik in de toekomst nog iets voor jullie kan betekenen, weet je me te vinden. Hartelijke groet, Nicole Pelzer Leev Makelaardij
A funda user
Musketierslaan 16
9.0
I would recommend this agent.
Hele fijne en betrokken makelaar. Bereikbaarheid was uitstekend, wij konden met al onze vragen bij haar terecht. (Ook buiten kantoortijden om.) Haar netwerk voor keuringen en taxaties was ook erg handig na het aankopen van de woning. Kortom heel erg tevreden met de service en het eindresultaat!
Availability and communication
10
Expertise
9
Negotiation and result
8
Price / quality
9
Reaction of Leev Makelaardij
Dank jullie wel voor deze mooie review! Fijn dat jullie de aankoopbegeleiding zo positief ervaren hebben, dank je wel en veel woongenot in jullie nieuwe woning, groet Nicole