Ver-Huis Makelaars & Taxateurs

Your home, our work!

Ver-Huis Makelaars & Taxateurs

Reviews average

10.0

The average score is based on 82 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 80% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

Kim Cevaal
Zinkweg 92
10.0
I would recommend this agent.
Ik heb de samenwerking met Jasper en Robin van Ver-Huis Makelaars als zeer prettig ervaren. Ze waren vanaf het begin betrokken, dachten goed mee en kwamen met sterke en passende voorstellen. Daarnaast waren ze flexibel in de planning. De verkoop is vlot en soepel verlopen en heeft volledig voldaan aan mijn verwachtingen en zelfs meer. Ik ben erg tevreden en kan Ver-Huis Makelaars van harte aanbevelen.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Danny Bree
Griendweg 2
10.0
I would recommend this agent.
Hele fijne ervaring gehad met Ver-Huis makelaars. De makelaars zijn vriendelijk, goed bereikbaar, hebben een prettige visie en hebben de kennis in huis om je goed te helpen. Ze kennen alle handige trucs om je huis zo goed mogelijk zichtbaar te krijgen in de huizenmarkt. Aangezien het de eerste keer was dat wij een huis gingen verkopen was het voor ons een erg spannend proces. Dat je een vaste makelaar hebt is dan erg prettig. Zeker omdat de makelaar altijd bereikbaar was en ruim de tijd nam om al je vragen te beantwoorden ongeacht het tijdstip. Wij zijn heel tevreden over de samenwerking met de makelaar en zijn erg blij met het resultaat. Robin, bedankt!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
A funda user
Graaf van Egmondstraat 11
10.0
I would recommend this agent.
Een enthousiaste en vriendelijke makelaar met verstand van zaken. Er wordt meegedacht en ze zijn super gemotiveerd om voor je aan de slag te gaan. We zijn blij met alle hulp en mochten we ooit nog eens een makelaar nodig hebben, weten we waar we moeten zijn. Jasper bedankt voor alles. Een dikke 10 krijg je van ons. Je hebt hem verdiend.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Anjo Bekker
Beatrixstraat 29
10.0
I would recommend this agent.
Robin van ver-huis makelaars is een uiterst deskundige , vlotte en zeer goed bereikbare makelaar die ook buiten de kantoor uren actief is en antwoord geeft op je vragen . Hij geeft vertrouwen wat heel belangrijk is in het verkoopproces en is altijd vriendelijk en spontaan. 😃
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Leendert Benjert
Dwarsstraat 4
10.0
I would recommend this agent.
Wij hadden gekozen voor Ver-Huis makelaars omdat wij er alle vertrouwen in hadden dat ze ons huis goed zouden verkopen. Robin heeft ons fantastisch geholpen. Op het moment dat je vragen had kon je er altijd terecht en wanneer die ergens even mee bezig was, belde hij snel terug wanneer het lukte. Wij zijn zeer tevreden over hoe het gegaan is. Het is spannend om je huis te verkopen, een grote beslissing maar bij Ver-Huis makelaars ben je echt op het beste adres. Ze ontnemen alle zorgen en klantvriendelijkheid staat er hoog in het vaandel. Ik hoop dat het niet meer nodig is en wij lang in ons toekomstige huis kunnen wonen. Maar als we het weer zouden verkopen komen wij daar zeker terug!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10