Maarten Makelaardij Rotterdam

Reviews average

9.3

The average score is based on 94 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 91% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

A funda user
Goudsesingel 336 B
10.0
I would recommend this agent.
Vanaf kennismaking tot en met de - snelle en tegen de vooraf perfect ingeschatte verkoopprijs - uiteindelijke verkoop en passage, waren Tom en Priscilla er gewoon altijd voor me. Alles klopte, was op tijd, steengoede foto's, afspraken die altijd werden nagekomen. Natuurlijk beveel ik dit team en hun collega's bij Maarten Makelaardij van harte aan!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Mr. Quinten van Yperen
Schieweg 147 D
10.0
I would recommend this agent.
Wij zijn enorm goed geholpen door Maarten en Nina bij de verkoop van ons huis in Rotterdam. Wat met onze eerste makelaar in 4 maanden niet lukte, lukte in 3 weken bij Maarten Makelaardij. Aanraden dus!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Mr. Albert Markus
Westewagenstraat 25 B
6.3
I would not recommend this agent.
Het contact met de makelaar was prettig en professioneel. Het advies over de vraagprijs en de te verwachten verkoopprijs bleek niet conform verwachting. De vraagprijs werd initieel te laag ingezet, waardoor de eerste biedingen die bijna alle voorbehouden hadden (bouwkundige keuring/financien) onder de WOZ-waarde uitkwamen. Het aantal geinteresseerden was conform verwachting van de makelaar hoog (>20). Echter, het advies van de makelaar om dan maar het hoogste bod (onder de vraagprijs) te accepteren, hebben we naast ons neergelegd. Uiteindelijk bleek bij de tweede ronde dat een voor ons reele prijs zonder voorbehoud werd geboden en voldeed ook aan de geboden incentive aan de makelaar. De toegewezen commercieel medewerker Nina heeft prima werk verricht en ons goed op de hoogte gehouden (vandaar de 9). Eind goed, al goed, maar wel met toch forse hick-ups richting het uiteindelijk resultaat. Ook een makelaar moet goed luisteren naar z'n klant (vandaar mede de lage scores, waaronder prijs/kwaliteit) .
Expertise
3
Knowledge of the local market
8
Price / quality
5
Service and guidance
9
Ms. de Jonge
Pannekoekstraat 18 C
9.8
I would recommend this agent.
De begeleiding van Tom Schoots en Priscilla Selhorst was top: heldere en regelmatige communicatie, goed bereikbaar voor vragen en zij hebben kennis van de markt.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
9
Service and guidance
10