Reviews average

9.9

The average score is based on 62 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 100% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Buy reviews

A funda user
Jollenstraat 11
10.0
I would recommend this agent.
We zijn zó blij dat we Vastgoed boutique Unyk als onze aankoopmakelaar hadden! Omdat wij kritische starters zijn was het soms een lastige opgave om "het" huis te vinden. Gelukkig hoefden we dit niet alleen te doen, maar heeft Neeltje ons altijd geholpen. Vanaf het begin voelde het vertrouwd: supergoed bereikbaar, altijd snel schakelen, en vooral iemand die écht met je meedenkt. Niet alleen was ze eerlijk in haar advies (ook als iets minder leuk was om te horen), ze deed ook grondig onderzoek en was bij elke stap in het aankoopproces positief en alert. Zonder haar hadden we dit huis nooit kunnen kopen. Neeltje heeft ons op alle fronten geholpen en gerustgesteld als we twijfelden. Dankzij haar hebben we nu een plek gevonden waar we ons zonder twijfel helemaal thuis gaan voelen. Echt een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een fijne, positieve en betrokken aankoopmakelaar!
Availability and communication
10
Expertise
10
Negotiation and result
10
Price / quality
10
A funda user
De Terp 29
10.0
I would recommend this agent.
Wij kwamen min of meer bij toeval uit bij Vastgoedboetiek Unyk. Het contact met Neeltje was direct vanaf het begin zeer prettig. Zij is heel proactief, deskundig, en communiceert goed en snel, zowel telefonisch als via WhatsApp en e-mail. Het hele aankoopproces werd uitstekend begeleid en er was van beide kanten veel vertrouwen. Dit was echt een uitstekende ervaring😊. Van harte aanbevolen dus!
Availability and communication
10
Expertise
10
Negotiation and result
10
Price / quality
10
A funda user
Tettingburren 22
10.0
I would recommend this agent.
Terwijl ik dagelijks op Funda aan het zoeken was, kreeg ik toch de tip voor dit huis van mijn makelaar Neeltje door, zij wist precies wat ik zocht en appte regelmatig huizen door die paste binnen mijn wensen. Ik was op slag verliefd op dit huis en ben er de volgende ochtend gelijk achter aan gegaan en wat schetste mijn verbazing? Ik kreeg te horen dat de momenten voor bezichtiging al vol zaten en dat ik op de reservelijst zou komen. Ik heb gelijk Neeltje helemaal teleurgesteld opgebeld en zij heeft ervoor gezorgd dat we tóch konden gaan kijken en dus ook de kans hadden om mee te bieden. En hierdoor is het mij gelukt het huis van mijn dromen te bemachtigen! Dus Neeltje krijgt van mij een dikke 10 en ik kan haar iedereen aanbevelen. Zo'n makelaar wens je iedereen toe.
Availability and communication
10
Expertise
10
Negotiation and result
10
Price / quality
10
Ms. A. Silvius
Gossepalen 111
10.0
I would recommend this agent.
Ik was echt super blij dat Neeltje met elke bezichtiging meeging. Met haar expertise zag zij meer dan ik. Met name of er asbest in het huis zit of lekkages in de muur. Bij twijfel dan maakte ze een foto van de buiten muur en stuurde deze door naar iemand om dit te laten beoordelen. Ze helpt je om de juiste beslissing te maken. Ik zou iedereen haar aanraden als makelaar voor zowel de verkoop als de aankoop van een woning.
Availability and communication
10
Expertise
10
Negotiation and result
10
Price / quality
10
A funda user
Snakkerburren 7
10.0
I would recommend this agent.
Neeltje heeft plezier in wat ze doet en goes the extra mile(s). Zeer prettige benadering en zoekt naar de juiste oplossing en aanpak in gezamenlijkheid.
Availability and communication
10
Expertise
10
Negotiation and result
10
Price / quality
10