Molenbeek Makelaars Utrecht Logo

Molenbeek Makelaars Utrecht

Living, working and enjoy life!
Call Send email

Average review score

9,2

The average score is based on 163 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 84% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more

Sale reviews

A Funda user
Burt Bacharachstraat 56
10,0
I would recommend this agent.
Zeer tevreden over Molenbeek en onze makelaar Dagmar. Heel prettig contact en heel goed bereikbaar. Ze dacht goed mee en gaf goed advies. We ontvingen ook steeds updates tussendoor. Het allerbelangrijkste: met het eindresultaat zijn we zeer tevreden
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Sportparkweg 98
10,0
I would recommend this agent.
Molenbeek Makelaars Utrecht heeft ons de afgelopen jaren meerdere keren geholpen bij verkoop, aankoop en verhuur van woningen. Steeds worden de trajecten vlekkeloos doorlopen. Ik verbaas me steeds over de enorme deskundigheid en de dossierkennis van het team. Maar ook de uitstekende persoonlijke begeleiding valt enorm op. Bij het kopen of verkopen van een woning speelt emotie een grote rol. De persoonlijke begeleiding is daarom wat mij betreft net zo belangrijk. Doen jullie goed Molenbeek! Voor de start van een verkoop-/aankoop-/verhuurtraject geeft Molenbeek een loepzuivere analyse van de markt. Vervolgens wordt hier een realistische verwachtingen aan gekoppeld. Tijdens de trajecten toont Molenbeek zich keer kop keer accuraat, proactief, en wel afgewogen. Onverstoorbaar en zo lang als nodig om het betroffen traject succesvol te maken. Dikke pluim voor Molenbeek!
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
A Funda user
Knuppelweg 61
9,8
I would recommend this agent.
Heel fijn contact gehad. Kantoor wist goed van elkaar wat er speelde. Altijd afspraken nagekomen en goed bijgestaan met het invullen van alle formulieren.
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
9
Report abuse
Mrs. Songa Jansen
Aquamarijnlaan 268
10,0
I would recommend this agent.
Ik zou Dagmar van Molenbeek Makelaars zeker aanraden! We kregen altijd een snelle reactie en de kwaliteit van wat werd geleverd (bv foto’s, flyer etc) was altijd goed. Dankzij Dagmar hebben we een hele mooie prijs voor ons huis kunnen krijgen en werden we in het hele proces (dat door omstandigheden buiten onze macht soms hobbelig verliep) gerustgesteld op een goede afloop.
Read full review
Expertise
10
Service and guidance
10
Value for money
10
Local market affinity
10
Report abuse
Casper Blom
Oudwijk 11
8,5
I would recommend this agent.
Wij hebben als familie een woning uit een nalatenschap aan de Oudwijk verkocht via Molenbeek Makelaars. Al bij een eerste oriëntatie, ruim voor de daadwerkelijke verkoop, kregen wij dezelfde dag een enthousiaste reactie, en toen het zover was volgde snel een kennismaking in de woning. In het begin verliep het contact soms wat onhandig: Onze eigenlijke makelaar Marius was een tijdje afwezig, een collega nam waar en het kantoor was niet altijd precies op de hoogte van de stand van de gesprekken. Dat is later goed vlotgetrokken en daarna liep alles strak. Marius is zeer kundig en voelde ons als verkopers en onze situatie zeer goed aan. Zijn verkoopadvies was uitgebreid, met referentieverkopen uit de directe omgeving en een marktrapport, en de vraagprijs is goed in overleg vastgesteld. Over de presentatie van de woning kregen wij concreet advies ter plekke: wat weg moest en wat kon blijven. De fotografie, de brochure en de advertentietekst waren van hoge kwaliteit en wij konden daar nog aanvullingen op doen. Wat wij bijzonder waardeerden: het kantoor dacht vooruit. Toen de funderingsindicatie van de gemeente op een hoog risicotype stond (op postcode), is direct een herbeoordeling aangevraagd en een funderingsonderzoek geregeld. Het attest (laag risico) lag er vóór het sluiten van de biedtermijn en is met alle geïnteresseerden gedeeld, zodat dit geen onzekerheid meer was. De bezichtigingen waren goed georganiseerd, alle afspraken waren in het online dossier te volgen, en door de korte afstand tussen woning en kantoor kon er praktisch en snel geschakeld worden. Al met al kwam er, zoals de makelaar had voorspeld, een "hoge kwaliteit" van kijkers op de woning af. Dit betekende niet zozeer dat er veel mensen kwamen kijken, als wel dat bijna iedereen die kwam kijken ook een bod uitbracht, vaak met een persoonlijke motivatiebrief. In de onderhandeling bleek de echte meerwaarde. Op onze vragen over oplevering, financieringsvoorbehoud en de geldigheid van biedingen kregen wij nog dezelfde avond een uitgebreid en helder antwoord, met meerdere scenario's. Marius gaf ook tegengas waar dat nodig was: hij waarschuwde ons de beste bieder niet te overvragen en stelde kritische vragen bij onze eigen wensen. De koopovereenkomst is zorgvuldig opgesteld, onze opmerkingen zijn allemaal verwerkt. De ondertekening ging digitaal, ook vanuit het buitenland. Binnen vier weken na de start van de verkoop was de koopovereenkomst getekend. Uiteindelijk hebben wij een koopovereenkomst gesloten die onze verwachtingen heeft overtroffen. Een aanrader voor wie in Oudwijk verkoopt.
Read full review
Expertise
9
Service and guidance
8
Value for money
8
Local market affinity
9
Report abuse