Van Loon Makelaardij, in de persoon van Claudia van Loon, heeft een grote kennis van de lokale- en regionale huizenmarkt en heeft ruim buiten haar eigen regio voldoende connecties om heel gericht mee te spelen op een brede huizenmarkt.
Ter zake kundig maar ook bouwtechnisch goed onderlegd en geeft dus de juiste adviezen.
Als cliënt voelden wij ons meteen vertrouwd met haar handelswijze en werden we prettig betrokken bij alle facetten van de aan- en verkoop.
Gedurende de hele procedure hield zij "de vaart erin" maar gunde ze ons ook meer tijd om het traject van aankoop van ons nieuwe appartement en de verkoop van onze eengezins-woning rustig te doorlopen.
De afrekening met haar moet nog plaatsvinden maar ook daarin hebben wij alle vertrouwen dat dit vlekkeloos zal worden afgehandeld.
Read full review
Close review