Van Brero & Breugem Makelaardij bv

Van Brero & Breugem Makelaardij bv

Reviews average

9.5

The average score is based on 77 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 87% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

A funda user
Azobéhout 28
10.0
I would recommend this agent.
Alles heel goed geregeld. Hele aardige makelaars!! Goed ingegaan op onze wensen en goed meegedacht!!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Reaction of Van Brero & Breugem Makelaardij bv
Bedankt voor de aanbeveling, de vier tienen en voor de persoonlijke toelichting. Maar vooral bedankt voor de plezierige samenwerking. Veel woonplezier gewenst in de nieuwe woning! Alle medewerkers van Van Brero & Breugem Makelaardij bv.
Sewdat Soekhoe
Kortlandpad 23
8.0
I would recommend this agent.
Contacten ten aanzien van de koop zowel verkoop van ons eigen huis liepen goed en naar verwachting. Onderlinge contacten liepen ook goed. Heb naar mijn mening voor het te kopen pand teveel moeten overbieden. Dit hebben wij moeten doend omdat wij in een situatie verkeerden en wegen gezondheidsredenen gelijkvloers wilden gaan wonen. Daarvoor hebben wij dn ook een prijs moeten betalen. De makelaar stel ik hiervoor zeker niet verantwoordelijk voor, dit moesten wij dij doen vanwege de ontstane gekke huizenprijzen ontwikkeling waarbij nu het trend van overbieden een norm is geworden. Ook bij het verkopen van ons bestaande woning is door de inzet van Michel een redelijk bedrag bedongen. al met al zijn wij zeker tevreden met zijn begeleiding.
Expertise
8
Knowledge of the local market
8
Price / quality
8
Service and guidance
8
Reaction of Van Brero & Breugem Makelaardij bv
Bedankt voor de aanbeveling en voor uw persoonlijke toelichting. Wij begrijpen dat het vervelend is om te overbieden, helaas is dat een gevolg van de huidige woningmarkt. Het advies van uw aankoopmakelaar heeft er wel voor gezorgd dat u nu een levensloopbestendige en gelijkvloerse woning heeft. Veel woonplezier gewenst in de nieuwe woning. Alle medewerkers van Van Brero & Breugem Makelaardij bv.
A funda user
Agaat 73
9.8
I would recommend this agent.
De verkooppresentatie was top verzorgd, met veel aandacht voor de foto’s. Het personeel was vriendelijk, behulpzaam en ter zake kundig. Alle bezichtigingen waren goed geregeld en altijd een persoonlijke terugkoppeling. Kortom, wij bevelen dit makelaarskantoor van harte aan.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
9
Service and guidance
10
Reaction of Van Brero & Breugem Makelaardij bv
Bedankt voor de aanbeveling en voor de mooie persoonlijke toelichting, zo lezen wij ze graag. Fijn dat de samenwerking naar tevredenheid is verlopen. Veel woonplezier gewenst in de nieuwe woning. Alle medewerkers van Van Brero & Breugem Makelaardij bv.
A funda user
Lavendeltuin 15
10.0
I would recommend this agent.
Het contact was hartelijk en persoonlijk. De inschattingen realistisch. Begeleiding uitstekend. Zeer vriendelijke makelaar. De woning was snel verkocht, logisch in deze tijden, maar ook mede dankzij alle (interieur)adviezen en heldere analyse en advies van de makelaar voor de juiste vraagprijs.
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Reaction of Van Brero & Breugem Makelaardij bv
Bedankt voor de aanbeveling, de vier tienen en voor de mooie persoonlijke toelichting. Fijn om te lezen dat de samenwerking naar tevredenheid is verlopen. Alvast veel woonplezier gewenst in de nieuwe woning. Alle medewerkers van Van Brero & Breugem Makelaardij bv.
A funda user
Johan Willem Frisostraat 59
5.5
I would not recommend this agent.
De makelaar wilde voordat de bezichtiging begon al een einddatum weten. Bij de bezichtiging begon hij al gelijk over een verbouwing van de douche en keuken. Wat natuurlijk hogere kosten zijn. De woning was wel snel verkocht maar niet echt een goede prijs we voor gekregen. De woz waarde is lager dan het bod.
Expertise
6
Knowledge of the local market
6
Price / quality
5
Service and guidance
5
Reaction of Van Brero & Breugem Makelaardij bv
Stank voor dank was het eerste wat bij ons opkwam. Zoals jullie zelf gehoord en gezien hebben via jullie huiscamera, vonden veel kijkers jullie woning niet schoon en stinken naar sigarettenrook. Als gevolg van uw eigen woongedrag wilden veel kijkers de keuken en de badkamer verbouwen. Vandaar dat er bij de bezichtigingen over werd gesproken. Stank voor dank is ook het gevoel voor al het extra werk wat wij voor jullie gedaan hebben met o.a. overleg met de gemeente Zoetermeer i.v.m. het snippergroen en styling voor de foto’s. Alles om te zorgen voor een zo goed mogelijk verkoopresultaat. Wij hebben u een advies gegeven om te werken met een einddatum voor biedingen, omdat dit niet raar is in deze overspannen woningmarkt. Daar wilde u na “eigen onderzoek” niet in meegaan. U wilde uw woning desnoods gewoon te koop laten staan. In uw review op Funda geeft u aan niet tevreden te zijn met de behaalde koopsom. Echter meldde u direct na verkoop op Facebook letterlijk “Yessss. We hebben een goed bod gekregen op onze woning en hij wordt op 3 februari gepasseerd”. Jullie hebben, naar de staat van jullie woning, een goede prijs gekregen. Spijtig dat jullie dat zelf niet zo zien. Tijdens de eindinspectie waren nog niet alle meubels uit de woning gehaald en moest de door u geregelde verhuizer nog arriveren. Wij hebben u geholpen bij het dragen van de laatste spullen uit uw woning en met uw autopech van de invalidebus. Ook deze en alle andere extra werkzaamheden hebben wij met liefde voor jullie opgepakt. Wij vinden het uiteraard erg teleurstellend dat dat nu op deze manier gewaardeerd wordt. Wij hebben jullie direct gebeld naar aanleiding van deze review, verbaasd als we waren. De eindconclusie van het gesprek was dat jullie het eigenlijk wel met ons eens waren, maar ook eens lekker wilde klagen, omdat veel dingen tegenzaten met de verhuizing en alles wat daarbij komt kijken. Ondanks uw review met “een nare nasmaak”, wensen wij u veel woonplezier in Spanje.