Willems & Steinvoort Makelaars

Willems & Steinvoort Makelaars

Reviews average

9.5

The average score is based on 113 reviews in the last 24 months.
Last year, the agent invited 98% of their customers to write a review.
How are these reviews calculated? Read more.

Sale reviews

Mr. Jager
Toermalijnlaan 55
10.0
I would recommend this agent.
Ruud is echt een topmakelaar! Ik heb hem al eerder meegemaakt. Bijzonder deskundig, duidelijk, correct en doelgericht! De ondersteuning vanuit zijn kantoor is ook uitstekend, zonder uitzondering is iedereen van zijn kantoor bijzonder service-en klantgericht. Kortom als je een makelaar zoekt die meer te bieden heeft dan alleen de 'verkoop' of 'aankoop', neem dan Willems & Steinvoort in de arm! Bij hen mag je T O E G E V O E G D E W A A R D E echt met hoofdletters schrijven!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Reaction of Willems & Steinvoort Makelaars
Bedankt voor deze ontzettend mooie woorden! Het is geweldig om te horen dat je onze deskundigheid, duidelijkheid en doelgerichtheid zo waardeert. Ook jouw complimenten voor het team doen ons veel plezier – we werken met z’n allen hard om elke klant de best mogelijke service te bieden. Wij zijn trots dat je onze toegevoegde waarde zo ervaart en hopen dat we je in de toekomst opnieuw van dienst mogen zijn. Nogmaals dank voor je vertrouwen en deze fijne terugkoppeling!
Mr. Leunen
Zandooghof 34
10.0
I would recommend this agent.
Zeer betrokken en betrouwbaar Alle medewerkers zijn fijne mensen om mee te werken Alles netjes en goed geregeld, aanrader
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
10
Service and guidance
10
Reaction of Willems & Steinvoort Makelaars
Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling. De samenwerking hebben wij ook als zeer prettig ervaren, Team Willems & Steinvoort
A funda user
Van Vollenhovenlaan 227
9.5
I would recommend this agent.
Uitstekende begeleiding ook in de verkenningsfase. Transparant, eerlijk, doortastend en geduldig. Adviezen over wel of niet extra schilderen/opknappen waren prima. Opvolging van kijkers en vervolgens onderhandelingen in alle rust uitgevoerd met het gewenste resultaat.
Expertise
10
Knowledge of the local market
9
Price / quality
9
Service and guidance
10
Reaction of Willems & Steinvoort Makelaars
Bedankt voor de mooie cijfers en beoordeling. Fijn te horen dat je zo tevreden terugkijkt op de samenwerking. Team Willems & Steinvoort
Geert van der Ligt
Fruinplantsoen 35
9.5
I would recommend this agent.
Wij hebben 5 jaar geleden ons eerste appartement gekocht. Tijdens allerlei bezichtigingen, in eerste instantie zonder aankoopmakelaar, kom je dan een heel regiment aan verschillende verkoopmakelaars tegen. Bij Ruud Willems (van Willems & Steinvoort dus) hadden wij een goed gevoel. Dus hebben we Ruud gebeld en gevraagd of hij ons wilde helpen met onze aankoop. Dat heeft hij toen gedaan. Toen hebben we met Ruud als aankoopmakelaar ons huidige appartement gekocht! Erg prettig, professioneel, kundig, vriendelijk en hij draait niet om de hete brij heen! Inmiddels heeft Ruud ons zeer recent opnieuw geholpen, met de aankoop van een nieuwe woning in de stad en de verkoop van ons appartement. Ook nu weer dezelfde ervaring: fijn, vriendelijk, meedenkend, goeie communicatie, komt afspraken na. Echt erg fijn! Daarbij, tijdens onze recente zoektocht kon Ruud niet iedere keer mee naar bezichtigingen, dat werd dan overgenomen door zijn collega Marton Steinvoort. Ook een erg vriendelijke, capabele makelaar met duidelijk een schat aan ervaring! Dus ik beveel Willems & Steinvoort van harte aan!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
8
Service and guidance
10
Reaction of Willems & Steinvoort Makelaars
Bedankt voor jullie prachtige review! Wat fijn om te horen dat jullie zo tevreden zijn over onze samenwerking, zowel destijds als nu. Het is geweldig om jullie opnieuw te hebben mogen begeleiden bij de aankoop én verkoop, en we wensen jullie veel geluk in jullie nieuwe woning! Team Willems & Steinvoort
A funda user
Pieter Breughelstraat 45
9.0
I would recommend this agent.
Marton is een rustige, prettige makelaar om mee te werken. Geen loze beloften, luistert, zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Het was een erg prettige samenwerking.
Expertise
9
Knowledge of the local market
10
Price / quality
9
Service and guidance
8
Reaction of Willems & Steinvoort Makelaars
Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren, Team Willems & Steinvoort