Oud-Loosdrecht
Toppositie

25 homes for sale in Oud-Loosdrecht, Loosdrecht

The order of the results depends partly on paid placement options. Read more

Oud-Loosdrechtsedijk 276-a main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 276-a - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 276-a - Third image
€ 1,195,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 276-a
1231 NK Loosdrecht
  • 241 m²
  • 346 m²
  • 3
  • B

Royaal wonen aan de Loosdrechtse Plassen

Oud-Loosdrechtsedijk 226 main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 226 - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 226 - Third image
€ 2,050,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 226
1231 NG Loosdrecht
  • 410 m²
  • 720 m²
  • 6
  • A

Zeer royale vrijstaande rietgedekte villa op ca. 720 m² eigen grond

Veendijk 19 main image
Image of Veendijk 19 - Second image
Image of Veendijk 19 - Third image
€ 3,100,000 k.k.
Veendijk 19
1231 PC Loosdrecht
  • 212 m²
  • 2,970 m²
  • 3
  • C

Wonen op hoog niveau aan de Loosdrechtse Plassen, dat kan nu!

Veendijk 16 main image
Image of Veendijk 16 - Second image
Image of Veendijk 16 - Third image
€ 2,650,000 k.k.
Veendijk 16
1231 PB Loosdrecht
  • 262 m²
  • 1,696 m²
  • 5
  • A

Vrijstaande villa in nieuwstaat verkeren aan Loosdrechtse Eerst Plas

Oud-Loosdrechtsedijk 158 main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 158 - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 158 - Third image
€ 950,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 158
1231 NE Loosdrecht
  • 226 m²
  • 366 m²
  • 3
  • B

Verrassend ruime woning met vier slaapkamers & twee badkamers!

Floor Real Estate
Drie Kampjes 7 main image
Image of Drie Kampjes 7 - Second image
Image of Drie Kampjes 7 - Third image
€ 949,000 k.k.
Drie Kampjes 7
1231 PN Loosdrecht
  • 185 m²
  • 410 m²
  • 4
  • B

Verrassend ruime en sfeervolle halfvrijstaande villa

Oud-Loosdrechtsedijk 232 main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 232 - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 232 - Third image
€ 1,095,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 232
1231 NH Loosdrecht
  • 160 m²
  • 562 m²
  • 4

Vrijstaand wonen aan de geliefde Loosdrechtse Plassen

Veendijk 22-ws05 main image
Image of Veendijk 22-ws05 - Second image
Image of Veendijk 22-ws05 - Third image
Price on request
Veendijk 22-ws05
1231 PD Loosdrecht
  • 105 m²
  • 105 m²
  • 2
  • A++

Exclusieve watervilla met uniek uitzicht over de Loosdrechtse plassen

Veendijk 22-ws06 main image
Image of Veendijk 22-ws06 - Second image
Image of Veendijk 22-ws06 - Third image
Price on request
Veendijk 22-ws06
1231 PD Loosdrecht
  • 105 m²
  • 105 m²
  • 2
  • A++

Exclusieve watervilla met uniek uitzicht over de Loosdrechtse plassen

Rading 10-08 main image
Image of Rading 10-08 - Second image
Image of Rading 10-08 - Third image
€ 1,325,000 k.k.
Rading 10-08
1231 KA Loosdrecht
  • 133 m²
  • 509 m²
  • 3
  • C

Vrijstaand wonen op een bijzonder groene en beschutte plek.

Oud-Loosdrechtsedijk 218 main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 218 - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 218 - Third image
€ 1,395,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 218
1231 NG Loosdrecht
  • 191 m²
  • 414 m²
  • 5
  • B

Vrijstaande villa met privé haven en ligplaats, ruime oprit en garage

Oud-Loosdrechtsedijk 96-b main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 96-b - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 96-b - Third image
€ 1,475,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 96-b
1231 NC Loosdrecht
  • 243 m²
  • 1,300 m²
  • 4
  • B

Karaktervol wonen aan de natuur, met een spectaculair uitzicht rondom

Oud-Loosdrechtsedijk 276 main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 276 - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 276 - Third image
€ 650,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 276
1231 NK Loosdrecht
  • 96 m²
  • 169 m²
  • 3
  • C

Vrijstaand wonen, goed onderhouden en levensloop bestendig!

KAPPELLE MAKELAARS
Oud-Loosdrechtsedijk 209 main image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 209 - Second image
Image of Oud-Loosdrechtsedijk 209 - Third image
€ 1,325,000 k.k.
Oud-Loosdrechtsedijk 209
1231 LW Loosdrecht
  • 252 m²
  • 939 m²
  • 4
  • D

Uniek rijksmonument aan het water met eigen aanlegsteiger

Boegspriet 26 main image
Image of Boegspriet 26 - Second image
Image of Boegspriet 26 - Third image
€ 1,295,000 k.k.
Boegspriet 26
1231 HC Loosdrecht
  • 214 m²
  • 6
  • A

Luxe wonen aan het water in riant pakhuys verdeeld over 4 etages!

Hand met zwarte verrekijker uit scheur in oranje papier

Geen huis te vinden dat aan jouw wensen voldoet?

Zo gebruik je de Funda-filters optimaal

Homes for sale in Oud-Loosdrecht, Loosdrecht

Searching for homes for sale in Oud-Loosdrecht, Loosdrecht? On Funda you will find 25 homes for sale in Oud-Loosdrecht, Loosdrecht.